Software pro řízení výroby

  • Klient:Výrobní společnost
  • Datum realizace:19. 2016

Výzva

Výrobní společnosti, jejichž jedním z klíčových faktorů úspěchu je zakázková výroba, jsou v dnešní době pod velkým tlakem konkurence, tlakem zákazníků na snižování cen a zkracováním dodacích termínů. Zvládnout vše zároveň není vůbec snadné a přináší to s sebou zvýšené nároky na řízení.

Mockup Software pro řízení výroby

Řešení

Výrobní společnosti se často v průběhu výroby potýkají s nepředvídatelnými problémy, jako jsou změny zadání v již zahájené výrobě, různé havárie, zpoždění dodávek apod. V těchto chvílích je velmi důležité mít okamžitě k dispozici aktuální informace o dané zakázce, jako jsou reálný stav zakázky, výrobní plán, vytížení strojů, kapacity atd.

My vám přinášíme software pro efektivní plánování výroby. Nebudete již potřebovat složité a nepřehledné tabulky nebo rozsáhlou papírovou dokumentaci, ve které se začnete časem ztrácet. V našem výrobním softwaru si sami nadefinujete víceúrovňovou strukturu výrobní zakázky a jednotlivé technologické operace na všech úrovních zakázky. Ve struktuře zakázky si nadefinujete sestavy a podsestavy s veškerými detaily jako postup práce, požadovaný materiál, termíny dodání, finanční informace, výrobní plán, odpracovaný čas atd. Celý průběh zakázky pak vidíte v přehledu plánu výroby. K dispozici vám je také veškerá dokumentace, ke které mají všechna pověřená pracoviště kdykoliv přístup.

Přínos pro zákazníka

K úspěšnému zvládnutí zakázky vám pomůže právě náš software na plánování výroby, který „ušijeme na míru“ pro vaši výrobní společnost. Software pro plánování výroby vám přizpůsobíme tak, aby se celý proces plánování zakázkové výroby zefektivnil, zvýšila se produktivita práce, dodržely se termíny dodání, zlepšila se komunikace mezi obchodním, vývojovým a výrobním oddělením. A docílíte tak spokojenosti stávajících zákazníků a získáte nové.

Máte zájem o podobné řešení? Napište nám.