Android – jak asi správně chápete, nehledáme robota, ale skutečného člověka, který zná platformu Android a orientuje se ve vývoji mobilních aplikací.

Developer – na to, abyste dovedli vytvořit úspěšnou aplikaci, nestačí jen hrát hry na mobilu. Jednoznačně oceníme to, že jste zběhlí v programování a nepřekvapí vás jazyk Java.

Kterého – zájmeno. Bez něj věta nedává smysl.

Zajímá – důležité slovo, protože se stanete součástí týmu technologických nadšenců a určitě se budete cítit lépe, pokud vás baví řešit aktuální trendy v IT, sdílet své znalosti s ostatními a učit se od sebe navzájem.

Internet of Things – tím se lišíme od běžných firem. Vyvíjíme totiž nejen software, ale i chytrý hardware, takže u nás mimo nesmyslně velkých monitorů narazíte také na 3D tiskárny, chytré koloběžky, sekačky, pumpy nebo třeba sledovací zařízení pro zvířata.

Jako vývojář mobilní aplikace budete s kolegy řešit nejen to, aby aplikace fungovala sama o sobě, ale také aby zařízení k ní připojené dělalo to, co se od něj chce. (Zní to jasně, ale divili byste se, co se stane, když se v kanceláři vzbouří robotická sekačka…)

Už se vidíte v našem týmu? Přečtěte si, co vám můžeme nabídnout.

 

Na co se můžete těšit?

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc prací na dálku a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu, Volkswagen Caravelle se těší, až si ho půjčíte na dovolenou, a bez kvalitní čerstvé kávy by to nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistra až po solidní českou čtyřku. No a park se zmrzlinou máme hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a pracovat na opravdu zajímavých projektech, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.