Pro vývoj mobilních aplikací využíváme platformu Xamarin a potřebujeme, abyste si s ní dobře rozuměli. No a pokud znáte Xamarin, asi už tušíte, že bude řeč také o C # a .NET.

Spíše než akademické tituly máme rádi znalosti, takže jakékoliv vaše další zkušenosti s programováním, UX či designem rozhodně uvítáme. Hlavní ale je, abyste měli chuť tvořit a učit se novým věcem. A to, že musíte být mobile-friendly je snad jasné.

Na co se můžete těšit?

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Za projekty, na kterých pracujete, nezískáváte žádné jméno na nástěnce, ale velmi zajímavé peněžní bonusy.

Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc prací na dálku a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu, Volkswagen Caravelle se těší, až si ho půjčíte na dovolenou, a bez kvalitní čerstvé kávy by to nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistra až po solidní českou čtyřku. No a park se zmrzlinou máme hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a pracovat na smysluplných projektech, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.