Specialista technické podpory, který udrží tickety na uzdě

Máte radost, když si odškrtnete úkol a všichni jsou spokojeni? Přesně tohle potřebujeme.


Jako firma, která vyvíjí software, nám záleží na tom, aby byli klienti spokojeni, a pokud se někde objeví chyba, včas jsme se to dozvěděli. Zatímco tým vývojářů řeší situaci, vy dohlížíte na to, abychom na nikoho nezapomněli a vše dotáhli do zdárného konce.

Je to prosté. Stačí Vám pečlivost, svědomí a zájem o IT. Nemusíte přímo programovat, ale je dobré mít o vývoji alespoň základní přehled. Díky tomu budete schopní s kolegy efektivně komunikovat a nebudete si u oběda připadat divně (jako marketér, co píše inzeráty).

Časem si vybudujete potřebné znalosti (knowledge base) a můžete se zapojit i do dalších aktivit, pokud budete mít chuť. Prostor k Vašemu rozvoji je v testování, řízení i ve vývoji.

Jako v každé firmě, která před klienty nezahrabává hlavu do písku, u nás funguje systém ticketů. Díky tomu vidíte všechny požadavky na jednom místě a máte lepší přehled o tom, v jakém jsou stavu.

Tenhle inzerát je Váš první ticket. Vyřídíte ho jednoduše tím, že nám napíšete a přijdete na schůzku. Těšíme se na Vás.

Na co se můžete těšit Vy?

Vedle slušného platového ohodnocení získáte i další výhody. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře bez zbytečné byrokracie.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře jsme si sami navrhli tak, aby se nám v nich dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. Lednici máme plnou Club Maté, rozjíždíme nabídku svačinek v kanceláři a park je hned za rohem.

Pokud chcete dělat pestrou práci v klidném a přátelském prostředí, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.

 

Informace o pozici

Požadované vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky:
Čestina (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Adresa:
Na Královce 31/4, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.


Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete svůj kontakt, přiložte životopis a my se Vám ozveme bez zbytečných průtahů.