Většina kolegů sice dokáže nastavit server nebo tisknout na 3D tiskárně, ale praktické věci kolem chodu kanceláře (a života obecně) jsou pro nás tak trochu problém. Zkrátka potřebujeme cokoliv od řízení kanceláře přes administrativní pomoc až po babysitting programátorů.

Naše kapacita na zvelebování kanceláří a papírování je ještě horší než tenhle inzerát. Takže, tady je pár věcí, se kterými byste nám mohli pomoci.

  • Office management. Dohlédnout na to, aby dodavatel přivezl kafíčka i svačinky, komunikovat s jazykovou školou nebo firmou na úklid a řešit různé praktické i hezké věci do kanceláře.
  • Organizace akcí. Ať už jde o firemní snídani, večírek nebo třeba oslavu narozenin, je dost velká šance, že to umíte lépe než my.
  • Administrativa. Nejsme zas tak velká firma, abychom se topili v papírech, ale s fakturami či mzdami potřebujeme pomoc. Výhodou je, že před výplatou na Vás budou všichni až nezvykle hodní.
  • Chod recepce. Rušno tady není, ale i tak je potřeba, aby někdo přivítal návštěvu, převzal balíček a nenechal stát klienta za dveřmi.
  • Firemní kultura a duševní support. Nejsme zas tak nároční a asi bychom si vystačili s plakátem Batmana a Xboxem. Budeme ale rádi za jakékoliv nápady na to, abychom se tu cítili dobře. Navíc je to i zdravé občas si popovídat s lidmi, kteří neprogramují.

Na co se můžete těšit

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet.

Zvlášť tahle pozice se hodí i pro někoho, kdo potřebuje kratší úvazek. Vyhovuje Vám fulltime, nebo byste radši pracovali jen 6 hodin a měli více času na své aktivity, přátele či rodinu? Necháme to na Vás.

Nečekejte rušný openspace ani raketový start po korporátním žebříčku. Nejspokojenější u nás budete, pokud hledáte klidnou a spolehlivou práci, ve které najdete rovnováhu.

Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. No a park máme hned za rohem.

Pokud chcete pestrou práci v přátelském prostředí, ozvěte se. Těšíme se na Vás.