Děkujeme za otevření inzerátu.

Předně si pojďmě ujasnit, že nejsme žádné callcentrum, které musí obvolat deset lidí za minutu. Jsme softwarová firma, která navrhuje IT řešení na míru, spravuje data a pomáhá klientům lépe fungovat.

Projektů přibývá a hledáme proto kolegu, který by nám pomohl s obchodní agendou. Měl by být samostatný, umět dobře komunikovat s lidmi a domluvit se anglicky, pokud bude třeba. Se vším ostatním Vám pomůžeme a svou angličtinu můžete dál pilovat na firemních lekcích.

Budete mít na starost získávání nových zákazníků i komunikaci s našimi stávajícími klienty. Poradíme Vám, jak na to, vysvětlíme, jak přesně umíme firmám pomoci, a poskytneme Vám zázemí i databázi vybraných kontaktů.

Vzhledem k našemu zaměření uvítáme Vaše případné znalosti IT, či alespoň zájem o nové technologie a software.

Na co se můžete těšit?

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Za projekty, na kterých pracujete, nezískáváte žádné jméno na nástěnce, ale velmi zajímavé peněžní bonusy.

Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. No a park máme hned za rohem.

Pokud chcete chodit do práce bez stresu a být součástí pohodového týmu, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.