Děkujeme za otevření inzerátu.

Předně si pojďmě ujasnit, že nejsme žádné callcentrum, které musí obvolat deset lidí za minutu. Jsme softwarová firma, která navrhuje IT řešení na míru, spravuje data a pomáhá klientům lépe fungovat.

Projektů přibývá a hledáme proto kolegu, který by nám pomohl s obchodní agendou. Měl by být samostatný, umět dobře komunikovat s lidmi a domluvit se anglicky, pokud bude třeba. Se vším ostatním Vám pomůžeme a svou angličtinu můžete dál pilovat na firemních lekcích.

Budete mít na starost získávání nových zákazníků i komunikaci s našimi stávajícími klienty. Poradíme Vám, jak na to, vysvětlíme, jak přesně umíme firmám pomoci, a poskytneme Vám zázemí i databázi vybraných kontaktů.

Vzhledem k našemu zaměření uvítáme Vaše případné znalosti IT, či alespoň zájem o nové technologiea software.

Na co se můžete těšit?

Vedle slušného platového ohodnocení získáte i další výhody. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře jsme si sami navrhli tak, aby se nám v nich dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez solidního kávovaru s výběrovou kávou by to asi nešlo. Lednici máme plnou Club Maté a park je hned za rohem.

Pokud chcete chodit do práce bez stresu a být součástí pohodového týmu, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.