Děkujeme za otevření inzerátu. Je možné, že jste pracovali jako analytik, databázový specialista, UX designér či vývojář. Pro nás je důležité, abyste měli analytické myšlení, znali základy SQL a chtěli se zdokonalit v databázích.

Jakmile vyhodnotíte požadavky zákazníka, bude na Vás, abyste vytvořili návrh aplikace, která splní jeho očekávání. Nemusíte být žádný UX guru – o to se mohou postarat další členové týmu – ale měli byste zvládnout propojit jednotlivé komponenty a obrazovky.

Jestli víte, co je server, webová služba a databáze, pokračujte prosím rovnou k benefitům a nezapomeňte nám na sebe poslat kontakt.

Na co se můžete těšit

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. Lednici máme plnou Club Maté, na recepci se vždycky najde svačinka a park je hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a rozvíjet se v IT, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.