Děkujeme za otevření inzerátu. Je možné, že jste pracovali jako analytik, databázový specialista, UX designér či vývojář. Pro nás je důležité, abyste měli analytické myšlení, znali základy SQL a chtěli se zdokonalit v databázích.

Jakmile vyhodnotíte požadavky zákazníka, bude na Vás, abyste vytvořili návrh aplikace, která splní jeho očekávání. Nemusíte být žádný UX guru – o to se mohou postarat další členové týmu – ale měli byste zvládnout propojit jednotlivé komponenty a obrazovky.

Jestli víte, co je server, webová služba a databáze, pokračujte prosím rovnou k benefitům a nezapomeňte nám na sebe poslat kontakt.

Na co se můžete těšit

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Za projekty, na kterých pracujete, nezískáváte žádné jméno na nástěnce, ale velmi zajímavé peněžní bonusy.

Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. No a park máme hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a rozvíjet se v IT, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.