IT analytik, který rozumí vývojářům i zákazníkům

Pokud Vám software není cizí, dovedete uřídit projekt a komunikovat s klientem, moc rádi Vás poznáme.


Děkujeme za otevření inzerátu. Právě hledáme někoho, kdo se v IT cítí jako doma a bude si rozumět s našimi programátory i zákazníky.

Je možné, že jste pracovali jako analytik, UX designér či vývojář. Pro nás je důležité, abyste věděli, jak to v IT chodí, a uměli se dohodnout s kolegy a dohlédli na to, aby se na nic nezapomnělo a klient získal kvalitní software, který splňuje jeho očekávání.

Co přesně Vás čeká?

U každého projektu bude nutné domluvit se se zákazníkem a zanalyzovat jeho požadavky. Podle nich pak společně připravíme prototyp. Uvítáme, pokud Vám není cizí Bootstrap, HTML, CSS nebo pokud máte jakékoliv zkušenosti s programováním. K dispozici Vám bude tým šikovných vývojářů, kterým rozdělíte práci a dohlédnete na to, že aplikace opravdu funguje tak, jak si klient přál. A jakmile bude projekt hotový, postaráte se jeho nasazení a předání.

Na co se můžete těšit?

Vedle slušného platového ohodnocení získáte i další výhody. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře jsme si sami navrhli tak, aby se nám v nich dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. Lednici máme plnou Club Maté, rozjíždíme nabídku svačinek v kanceláři a park je hned za rohem.

Pokud chcete dělat pestrou práci v klidném a přátelském prostředí, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Požadované vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky:
Čestina (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Adresa:
Na Královce 31/4, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.


Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete svůj kontakt, přiložte životopis a my se Vám ozveme bez zbytečných průtahů.