Věnujeme se vývoji aplikací i webů na zakázku a množí se nám webové projekty, které potřebují šikovného kodéra. Obvykle si poradíme s designem, ale chybí nám někdo, kdo by web podle návrhu připravil a udělal z představ realitu. A pokud byste se rádi zapojili i do dalších částí procesu, tím lépe.

Asi už tušíte, o jakých technologiích bude řeč, že? Bez HTML a CSS byste moc daleko nedošli. Hodit se bude také PHP a základy JavaScriptu. Jinak počítejte, že obvykle stavíme weby na WordPressu a potrpíme si na SEO optimalizaci i responzivitě. Jistě chápete, že by si od nás web, který vypadá jako z Wayback Machine, nikdo neobjednal.

Spíše než akademické tituly máme rádi znalosti, takže jakékoliv vaše další zkušenosti s programováním, UX či designem uvítáme. Hlavní je, abyste měli chuť tvořit a učit se novým věcem. A že musíte být mobile-friendly, je asi jasné.

 Na co se můžete těšit?

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Za projekty, na kterých pracujete, nezískáváte žádné jméno na nástěnce, ale velmi zajímavé peněžní bonusy.

Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc prací na dálku a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu, Volkswagen Caravelle se těší, až si ho půjčíte na dovolenou, a bez kvalitní čerstvé kávy by to nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistra až po solidní českou čtyřku. No a park se zmrzlinou máme hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a pracovat na různorodých projektech, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.