new Developer(C#) { Location = “Plzeň“};

Máte zkušenost s C# (.NET) a chtěli byste pracovat v centru Plzně? Ozvěte se a staňte se součástí našeho nového týmu.


Děkujeme za kliknutí. Je to tak, opravdu hledáme šikovného vývojáře, který by se zapojil do našeho nového týmu v Plzni, ujal se projektů a chtěl se dále rozvíjet.

Vzdělání si ceníme, ale nezakládáme si na tom, co přesně kdo vystudoval – podstatné jsou znalosti. Hodit se Vám bude C# i zkušenost s .NET a s databázemi. Cokoliv navíc jen uvítáme. Pokud Vás baví vývoj aplikací i funkcionalit v zavedených systémech, moc se nezdržujte a rovnou nám pište.

Na co se můžete těšit?

Vedle slušného platového ohodnocení získáte i další výhody. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře v centru Plzně jsme si vybrali tak, aby byly snadno dostupné a dobře se nám v nich pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. Nově chystáme také možnost občerstvení v kancelářích a bez kvalitního kávovaru by to asi nešlo.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a pracovat na smysluplných projektech, ozvěte se nám.

Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Požadované vzdělání:
Není podstatné
Platové rozmezí:
60 000,- až 85 000,-
Požadované jazyky:
Čestina (výborná), Angličtina (středně pokročilá)
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Adresa:
Plzeň, Nám. Republiky 202/8 (Pasáž Slávie)

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.

 


Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete svůj kontakt, přiložte životopis a my se Vám ozveme bez zbytečných průtahů.