Děkujeme za kliknutí. Je to tak, opravdu hledáme šikovného vývojáře, který by se zapojil do našeho týmu, ujal se projektů a chtěl se dále rozvíjet.

Vzdělání si ceníme, ale nezakládáme si na tom, co přesně kdo vystudoval – podstatné jsou znalosti. Hodit se Vám bude C# i zkušenost s .NET a s databázemi. Cokoliv navíc jen uvítáme. Pokud Vás baví vývoj nových aplikací i funkcionalit v zavedených systémech, moc se nezdržujte a rovnou nám pište.

Už se vidíte v našem týmu? Přečtěte si, co vám můžeme nabídnout.

Na co se můžete těšit

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Za projekty, na kterých pracujete, nezískáváte žádné jméno na nástěnce, ale velmi zajímavé peněžní bonusy.

Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. No a park máme hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a pracovat na smysluplných projektech, ozvěte se nám.

Těšíme se na Vás.