Vyvíjíme software na automatické zpracování faktur a hledáme někoho, kdo nám pomůže s kontrolou a zadáváním dat do systému. 

Upřímně, nejde o nijak složitou práci – naučíte se ji během pár hodin. Důležitá je ale spolehlivost a pečlivost, protože všechny údaje v aplikaci musí přesně sedět. 

Půjde hlavně o data z faktur, takže bychom ocenili alespoň obecnou znalost těchto dokumentů. Jak vypadá struktura dokladu, co znamenají hlavní údaje… Pokud jste s účetnictvím a fakturami už dříve přišli do styku, tím lépe. 

Vzhledem k aktuální situaci chceme zmínit, že místo rádi nabídneme i uprchlíkům z Ukrajiny. Neobejdeme se ale bez znalosti latinky a pochopení obsahu faktur. 

Na co se můžete těšit 

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. K tomu přičtěte příjemnou společnost mladých až středních vývojářů a firemní akce. 

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. V kuchyňce často najdete něco na zub a bez kvalitní čerstvé kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistra až po solidní českou čtyřku. No a park se zmrzlinou máme hned za rohem. 

Pokud hledáte klidnou, spolehlivou práci v přátelském prostředí, ozvěte se. Těšíme se na vás.